Drzwi wewnętrzne:

Linia PRESTIGE

Linia-Prestige - 160x104

Klasyczna linia drzwi w bardzo szerokiej gamie rozwiązań, które idealnie pasują do tradycyjnych aranżacji wnętrz. Zastosowanie listwy 01 dodatkowo dodaje im lekkości co znacząco zmienia wygląd skrzydła.

czytaj więcej »

Linia EXCLUSIV

Linia-Exclusiv - 160x104

Exclusiv to tradycyjna, ozdobna linia drzwi w bardzo szerokiej gamie  modeli. Nadaje wnętrzom niepowtarzalny klimat, elegancji i tradycji.

czytaj więcej »

Linia ELEGANT

Linia-Elegant-foto2 - 160x104

Linia Elegant to doskonale znane modele oparte na prostych, sprawdzonych kształtach. Duży wybór listew wykończeniowych daje możliwość indywidualnego dopasowania wyglądu skrzydła do charakteru wnętrza.

czytaj więcej »

Linia ITALIA

Linia-Italia-foto1 - 160x104

Linia Italia oferuje proste, lekkie, nowoczesne kształty, które doskonale komponują się zarówno z nowoczesnymi jak i klasycznymi wnętrzami.Nowoczesny charakter tej linii w modelach D501, D503 i D507 podkreśla poziome ułożenie słojów drewna na płycinach.

czytaj więcej »

Linia MODERN

Linia-Modern-foto2 - 160x104

Linia Modern skierowana jest do klientów poszukujących drzwi o surowej stylistyce, ostrych, geometrycznych kształtach.
Elementem charakterystycznym tej linii są listwy wykończeniowe nie wychodzące na skrzydło jak w pozostałych liniach wzorniczych, lecz wpuszczane poniżej powierzchni skrzydła.

czytaj więcej »

Linia NOVA

Linia-Nova-foto1 - 160x104 

Nowoczesna linia drzwi o niespotykanym wzornictwie oparta na prostych geometrycznych kształtach. Skrzydła przeszklone powstają na bazie elementów drewnianych i hartowanego szkła. Skrzydła tej linii nie posiadają listew wykończeniowych.

czytaj więcej »

Linia MILLENIUM

Linia-Millenium-foto-1 - 160x104

Linia Millenium to seria drzwi płaskich zdobionych elementami wykonanymi ze stali nierdzewnej lub intarsjami. Nowością w ofercie jest możliwość zdobienia skrzydeł paskami ze stali nierdzewnej, błyszczącego chromu, matowego mosiądzu oraz całą gamą pasków z fornirów.

czytaj więcej »

Linia RETRO

Linia-Retro-foto-2 - 160x104

Kolekcja pięknych, dostojnych drzwi wykonanych na wzór drzwi dworów i rezydencji. Drzwi linii Retro odznaczają się wykończonymi w tradycyjny sposób płycinami oraz nową w ofercie Dewro, frezowaną listwą wykończeniowa. Uzupełnieniem skrzydeł tej linii są dedykowane dla nich ościeżnice regulowane Retro i Retro Plus, jak również nowy wzór gzymsu ozdobnego.

czytaj więcej »

Linia STANDARD

Linia-Standard-foto1 - 254x165

Linia Standard to szeroka gama skrzydeł z możliwością różnorodnych wycięć geometrycznych, zarówno w wersji przeszklonej jak i pełnej. Duży wybór listew wykończeniowych pozwoli dopasować model skrzydła do Państwa indywidualnych oczekiwań. Skrzydła dostępne z listwami wykończeniowymi 01, 03, 04, 05.

czytaj więcej »

Linia QUADRA

Linia-Quadra-foto-1 - 160x104

Nowa, stylowa kolekcja skrzydeł, która stanowi połączenie lekkości i elegancji. Frezowane elementy wykończeniowe w stylu Art Deco doskonale komponują się w niedużych apartamentach jak i sporych rezydencjach. Skrzydła linii Quadra dostępne są w wybranych gatunkach drewna i wybarwieniach.

czytaj więcej »
strony internetowe